مجله انتخاب

معرفی آزمون تومر
تاریخ : 1401/5/27

تومر معتبر ترین آزمون سنجش میزان تسلط به زبان ترکی است. سالانه افراد زیادی از سراسر جهان با اهدافی مختلفی مانند مهاجرت شغلی، تحصیلی، دریافت اقامت ترکیه و ... در این آزمون شرکت می کنند. طراح و مسئول هماهنگی اصلی آزمون دانشگاه دولتی آنکارا است که به مراکز و دانشگاه های متعددی در سراسر جهان مجوز رسمی برگزاری را داده است.

معرفی شهر تولوز فرانسه
تاریخ : 1401/5/27

تولوز دارای رتبه اول صنعت هواپیمایی در اروپا و رتبه دوم در جهان است و دانشگاه های این شهر بهترین انتخاب برای علاقه مندان به این رشته ها هستند زیرا شانس کاریابی بعد از اتمام تحصیل فوق العاده بالا است . تولوز همچنین پیشرفته ترین سیستم های الکترونیک حمل و نقل و خدمات شهری کشور فرانسه را ارائه می دهد که این شهر را به نسبت دیگر شهرها متمایز می کند .

تاریخ ثبت نام و آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی کشور روسیه
تاریخ : 1401/3/30

زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمونهای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در کشور روسیه برای سال تحصیلی 2023-2022

تحصیل در مقطع کارشناسی رشته معماری
تاریخ : 1401/3/18

رشته معماری یکی از محبوب ترین رشته های تحصیلی سال های اخیر بوده و هست. ایتالیا، مهد هنر و معماری کهن، یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل در این رشته است.

مقطع کارشناسی دانشگاه پلی تکنیک میلان
تاریخ : 1401/3/4

پلی تکنیک میلان یک از برترین دانشگاه های ایتالیا در زمینه رشته های مهندسی است. این دانشگاه در مقطع کارشناسی 2 رشته ی "مهندسی عمران" و "معماری" را به زبان انگلیسی ارائه می دهد.

آزمون Torfl
تاریخ : 1401/3/1

Torfl آزمون بین المللی سنجش سطح زبان روسی است که تمامی سطوح آن مطابق سیستم جامع بین المللی است. این آزمون از سال 1992 توسط وزارت علوم و تحقیقات روسیه طراحی شده است و در دانشگاه های معتبر روسیه و برخی کشور های اروپایی برگزار می شود.

whatsapp