مجله انتخاب

آزمونهای ورودی کشور ایتالیا در مقطع کارشناسی و به زبان انگلیسی
تاریخ : 1401/8/16

آزمون ورودی پزشکی و دندانپزشکی ایتالیا به زبان انگلیسی (IMAT) آزمون Imat ( International Medical Admission Test ) آزمون تعیین سطح کشور ایتالیا برای ورود به رشته هایی است که به زبان انگلیسی تدریس می شوند. این آزمون شامل 60 سوال 5 گزینه ای می باشد و مدت زمان پاسخگویی به آن 100 دقیقه می باشد.

تاریخ ثبت نام و آزمون ورودی دانشگاه های پزشکی کشور روسیه
تاریخ : 1401/3/30

زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمونهای رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت در کشور روسیه برای سال تحصیلی 2023-2022

آزمون Swesat سوئد
تاریخ : 1401/2/21

استعداد تحصیلی سوئد ( SweSAT ) آزمونی جامع برای ورود به تحصیلات آکادمیک دانشگاهی در سوئد استفاده می-شود.

آزمون TIL ایتالیا
تاریخ : 1401/2/7

تی آی ال آزمون ورودی اختصاصی دانشگاه پلی تکنیک تورین برای ورود به رشته های مقطع کارشناسی است. شرکت در این آزمون و کسب نمره حدنصاب، شرط اولیه اخذ پذیرش در این دانشگاه است. این آزمون به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی ارائه و به صورت آنلاین برگزار می شود.

آزمونهای ورودی کشور ایتالیا
تاریخ : 1400/10/15

تولک مجموعه ای از آزمون های آنلاینی است که روی پلتفرم Cisia برگزار می شود. متقاضیان برخی رشته های دانشگاهی برای اخذ پذیرش ملزم به گذراندن یکی از انواع مختلف آزمون تولک هستند. برخی دانشگاه ها حتی برای رشته هایی که آزمون ورودی ندارند نیز نتیجه ازمون تولک را الزامی می دانند تا برای دانشجویانی که در زمینه ای ضعف دارند، کلاس پیش نیاز برگزار کنند.

آزمون GRE
تاریخ : 1400/6/23

آزمون (GRE (Graduate Record Examination آزمونی با هدف سنجش توانایی تحصیلی افرادیست که متقاضی تحصیل در مراکز علمی معتبر سراسر دنیا هستند.

whatsapp