مجله انتخاب

PTE
تاریخ : 1400/6/23

آزمون سنجش مهارت‌های زبان انگلیسی یا Pearson Test of English که با نام اختصاری PTE شناخته می‌شود، آزمون آکادمیک مبتنی بر کامپیوتر است. این آزمون برای انگلیسی‌زبان‌های غیربومی است که می‌خواهند در خارج از کشور تحصیل کنند. آزمون PTE مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه را ارزیابی می‌کند.

GRE
تاریخ : 1400/6/23

آزمون (GRE (Graduate Record Examination آزمونی با هدف سنجش توانایی تحصیلی افرادیست که متقاضی تحصیل در مراکز علمی معتبر سراسر دنیا هستند.

TOMER
تاریخ : 1400/6/23

مدرک تومر نشان دهنده ی میزان تسلط فرد به زبان ترکی استانبولی میباشد. همانند مدرک تافل و آیلتس.

YOS
تاریخ : 1400/6/23

آزمونی که برخی دانشگاه های دولتی و خصوصی کشور ترکیه برای پذیرفتن دانشجویان خارجی برگزار میکند (مختص اتباع خارجی ترکیه دانشجویان بین المللی و یا غیر بومی)

TOLC
تاریخ : 1400/6/23

پلتفرم ,TOLC پلتفرم دیجیتال طراحی شده جهت ارزشیابی متقاضیان پذیرش در تمامی رشته های با آزمون ورودی دانشگاه های ایتالیا می باشد و از طریق احراز هویت فرد متقاضی بصورت آنلاین و انجام تست آنلاین در مدت زمان تعیین شده هر آزمون، نتایج آزمون را جهت پذیرش متقاضی در اختیار دانشگاه های رسمی دولتی ایتالیا قرار می دهد.

SAT
تاریخ : 1400/6/23

آزمون SAT یک آزمون ورودی است که توسط اکثر کالج‌ها و دانشگاه‌های دنیا برای پذیرش استفاده می‌شود. اس ای تی (SAT) یک آزمون چندگزینه‌ای و کاغذی است که برای اولین بار در سال ۱۹۶۲ توسط موسسه‌ی College Board برگزار شد. هدف SAT این است که آمادگی یک دانش‌آموز دبیرستانی برای ورود به دانشگاه را ارزیابی کند.