مجله انتخاب

تحصیل در دوره کاربردی " خلاقیت دیجیتال" در سوئد
تاریخ : 1400/11/2

محتوای این دوره به مقوله های طراحی، فناوری، مدیریت پروژه و استراتژی های این حرفه می پردازد. هدف دوره ارائه ی چشم اندازی جامع از رسانه های مدرن دیجیتال است ولی در عین حال جزئیات تخصصی را نیز ارائه می دهد تا هر دانشجو پس از پایان دوره و در فضای شغلی، نهایت استفاده را از محتوای آموزشی ببرد. از این رو دانشجویان مهارت های متفاوتی مانند کدنویسی، طراحی، بازاریابی، ایده پردازی و اشتراک ایده ها، قدرت حل مسئله و استراتژی های کسب و کار را فرا می گیرند. آموزش این دوره تعامل محور و عملی است و فضای آموزشی همچون محیط کاری پرانرژی و پویا است و مناسب افرادی است که مشتاق چالش های ذهنی اند.

تحصیل پزشکی در فرانسه
تاریخ : 1400/10/15

دوره تحصیلی رشته پزشکی در فرانسه یکی از طولانی ترین دوره های تحصیلی در جهان است که مدت آن برای رسیدن به درجه پزشک عمومی 9 سال است. کشور فرانسه برای رشته پزشکی آزمون ورودی ندارد. از سال 2020 سیستم تحصیل در رشته های علوم پزشکی دچار تحول شد و 2 دوره ی Lass و Pass به وجود آمد. دانشجویان در ابتدای ورود به رشته های علوم پزشکی باید یکی از این 2 روش را برای تحصیل انتخاب کنند.

آزمونهای ورودی کشور ایتالیا
تاریخ : 1400/10/15

تولک مجموعه ای از آزمون های آنلاینی است که روی پلتفرم Cisia برگزار می شود. متقاضیان برخی رشته های دانشگاهی برای اخذ پذیرش ملزم به گذراندن یکی از انواع مختلف آزمون تولک هستند. برخی دانشگاه ها حتی برای رشته هایی که آزمون ورودی ندارند نیز نتیجه ازمون تولک را الزامی می دانند تا برای دانشجویانی که در زمینه ای ضعف دارند، کلاس پیش نیاز برگزار کنند.

دوره طراحی تجربه کاربر در کشور سوئد
تاریخ : 1400/10/13

در این دوره دانشجویان مهارت های کامپیوتری و ارتباطی لازم برای فعالیت در دنیای خدمات و طراحی محصول را کسب می کنند. دانشجویان در مقوله های مانند رفتار های انسانی، میزان تقاضای بازار و جدید ترین تکنولوژی های کامپیوتری مطالعه می کنند و با اسفاده از تحقیقات داده محور و تفکر خلاق به بررسی تجربه ی کاربر می پردازند.

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه پادوا ایتالیا به زبان انگلیسی
تاریخ : 1400/10/11

دانشگاه پادوا ایتالیا که در سال 1222 تاسیس شده است، یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های اروپا است. این دانشگاه دارای 65000 دانشجو است که در 32 دپارتمان مختلف زیر نظر 2200 استاد، مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه طیف وسیعی از دوره های مقاطع مختلف را ارائه می دهد. این دوره ها شامل 100 دوره کارشناسی، 100 دوره ارشد و چندین دوره ی دکتری در 40 موسسه مخصوص دکتری است. همچنین آموزش در این دانشگاه به دو زبان ایتالیایی و انگلیسی است و فرصت تحصیل برای دانشجویان بین المللی فراهم است.

تحصیل رشته پرستاری در ایتالیا
تاریخ : 1400/10/7

ایتالیا به دلیل جاذبه های تاریخی، یکی از پربازدید ترین کشور های جهان است و سالیانه بیش از 50 میلیون توریست به این کشور مراجعه می کنند. دلیل دیگری که این کشور را در رادار های بین الملل قرار می دهد، فرصت های تحصیلی متفاوت و با کیفیت آن است. دوره های تحصیلی دوره ی کارشناسی پرستاری در ایتالیا یک دوره ی 3 ساله ی 180 واحدی است که پس از آن مجوز فعالیت پرستاری برای فارغ التحصیلان صادر می شود. آموزش های این دوره به صورت ترکیبی تئوری و عملی است و دانشجویان را برای تمامی زمینه های فعالیت در فضای بیمارستانی یا پرستاری خصوصی آماده می کند. کلیت واحد های درسی دانشجویان در این 3 سال به شرح زیر است:

whatsapp